Zaloguj się
O bodykey™

O programie bodykey™

Program utraty wagi opracowany na podstawie badań naukowych i dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Kluczem do utraty wagi jesteś TY!

Filozofia bodykey koncentruje się wyłącznie na Tobie. Nie tylko na Twoich potrzebach i celach, ale również na Twoich genach, stylu życia i preferencjach. Ponieważ nie ma dwóch identycznych osób, również nie powinny istnieć dwa takie same plany utraty wagi. Test genetyczny i kwestionariusz Opracuj swój plan, które zostały opracowane przez naszych ekspertów, stanowią podstawę procesu dopasowania programu do każdego uczestnika. Program bodykey by NUTRILITE™ uwzględnia naszą wiedzę o Tobie, Twoim życiu i genach, co gwarantuje, że osiągniesz i utrzymasz swoją optymalną wagę.


Kliknij tutaj, aby pobrać broszurę bodykey

Zespół naszych ekspertów oraz Instytut Zdrowia Nutrilite (IZN)

Instytut Zdrowia Nutrilite to międzynarodowy zespół ekspertów, których zadaniem jest wspieranie ludzi w procesie dążenia do optymalnego stanu zdrowia poprzez badania, edukację i opracowywanie praktycznych rozwiązań. Wiedza ekspertów jest wynikiem ponad 70 lat doświadczeń w dziedzinie badań nad fitoskładnikami, jak również tworzenia i produkcji zaawansowanych suplementów diety na bazie naturalnych składników roślinnych. Wytyczne proponowane przez naukowców nie opierają się na przemijających trendach, lecz powstały na podstawie solidnych zasad żywieniowych, które sprostały próbie czasu. Długoterminowym celem Instytutu Zdrowia Nutrilite jest osiągnięcie optymalnego stanu zdrowia poprzez zrozumienie natury i zastosowanie zaawansowanych rozwiązań naukowych.

Nasz zespół naukowców, dietetyków i trenerów zdrowego trybu życia współpracujący z Instytutem Zdrowia Nutrilite posiada rozległą wiedzę w zakresie kwestii związanych z odżywianiem i utratą wagi. W pracach nad programem bodykey by NUTRILITE zastosowane zostały rygorystyczne wytyczne żywieniowe, które posłużyły za podstawę do opracowania elementów całego planu.

Dania gotowe bodykey oraz suplementy diety NUTRILITE™

profil żywieniowy diety

Program bodykey by NUTRILITE obejmuje szeroką gamę dań gotowych oraz zastępujących posiłek, suplementów diety, jak również herbatę ziołową, które dostarczą Twojemu organizmowi składników odżywczych w drodze do uzyskania wymarzonej wagi. Wszystkie produkty spełniają rygorystyczne wytyczne Instytutu Zdrowia Nutrilite (IZN).

Produkty bodykey™ oferują wysoką jakość, różnorodność oraz wygodę stosowania, jako podstawowe korzyści płynące ze stosowania naszego holistycznego planu.

Dowiedz się więcej na temat NUTRILITE, wiodącej marki wśród preparatów witaminowych i suplementów diety na świecie (Euromonitor International Ltd, 2012).

Bibliografia

Euromonitor International Ltd.; dane dotyczące sprzedaży detalicznej witamin i suplementów diety na świecie, 2010 Powrót do referencji