Test genetyczny

Test genetyczny
Odkryj potencjał swojego organizmu

Obejrzyj film


Odkryj swój własny klucz do utraty wagi

Naukowcy odkryli korelację między DNA naszych organizmów, a ich reakcją na odżywianie i ćwiczenia fizyczne. Poszczególne wariacje naszych genów wpływają na utrzymywanie wagi przez organizm.

Test genetyczny bodykey analizuje Twoją osobistą budowę genetyczną i ujawnia ważne informacje, które pozwalają nam określić odpowiedni dla Ciebie skład diety i typ aktywności fizycznej w celu utraty wagi. Twoje unikatowe wyniki testu są następnie wykorzystywane do zaprojektowania Twojej własnej diety i profilu ćwiczeń bodykey.

Obejrzyj ten film, aby dowiedzieć się więcej o Teście genetycznym wykorzystywanym w celu dostosowania każdego programu bodykey™ do jego użytkownika.

Czytaj więcej>>

Genetyka wpływa na kontrolę wagi ciała

Ogólnoświatowy wzrost liczby osób z nadwagą i otyłością oraz konsekwencje tych przypadłości dla zdrowia spowodowały zwiększenie intensywności globalnych badań nad ich możliwymi przyczynami i rozwiązaniami problemu. Najnowsze doniesienia potwierdzają, że przybieranie na wadze i utrata wagi nie mogą już być postrzegane jako zwykły rezultat stosunku kalorii przyjmowanych do wydatkowanych. Na utrzymywanie wagi wpływają liczne czynniki, w tym indywidualna budowa genetyczna.

Prosty, dokładny i poufny

Pobranie próbki jest łatwe i może być wykonane w domu z pomocą kompletu Genetic Test Box [Komplet do testu genetycznego] dostarczanego w zestawie bodykey. Ty przysyłasz nam swój wymaz, a certyfikowane przez ISO laboratorium w Austrii zajmuje się resztą. Nasze laboratorium działa zgodnie z najsurowszymi normami jakościowymi oraz z najwyższą poufnością, co zapewnia dokładne wyniki testu i bezpieczeństwo. Po wykonaniu analizy wszystkie próbki biologiczne zostaną zniszczone.

Tylko Ty będziesz mieć dostęp do swoich wyników testu genetycznego - uzyskasz go poprzez osobiste narzędzie My bodykey Online Coach [Mój trener online bodykey]. Wyniki te ujawniają Twoje dwa charakterystyczne czynniki genetyczne: zalecany skład diety dla Twojego organizmu pod kątem zawartości tłuszczu i węglowodanów oraz ilość aktywności fizycznej, na którą Twoje ciało najlepiej reaguje.

Zobacz przykładowy raport z testu laboratoryjnego tutaj >>