Zaloguj się
Jak to działa?

Jak działa program utraty wagi bodykey by NUTRILITE™

Odkryj prawdziwy potencjał Twojego organizmu związany z utratą zbędnych kilogramów. Rozpoczęcie programu bodykey by NUTRILITE jest bardzo proste. Oto, co musisz zrobić.

Czy mogę wziąć udział?

Wartość Twojego wskaźnika BMI określa, czy Twoja waga w proporcji do Twojego wzrostu spełnia wymogi zdrowotne. Wartość Twojego BMI pozwoli nam określić, czy możesz brać udział w programie bodykey by NUTRILITE, oraz czy przed udziałem powinieneś skontaktować się z lekarzem. Dotyczy to szczególnie osób, których BMI przekracza 30, więc wykorzystaj to narzędzie, aby dokładnie obliczyć wartość BMI.

Ze względów zdrowotnych, w programie bodykey™ nie mogą brać udziału kobiety w ciąży lub karmiące piersią, o ile nie uzyskają na to zgody lekarza, osoby u których wartość wskaźnika BMI jest mniejsza niż 18,5 a także osoby niepełnoletnie.

Program ten nie powstał w celu leczenia jakichkolwiek chorób lub dolegliwości medycznych. Nie może brać również pod uwagę żadnych alergii pokarmowych. Z uwagi na fakt istnienia ogromnej liczby możliwych alergii, program nie może dostarczyć planu diety dla wszystkich takich przypadków. Doradzamy naszym uczestnikom, aby skorzystali z opcji "znajdź zamienne składniki", która znajduje się w przepisach planu diety oraz sprawdzili listę składników znajdującą się na opakowaniu danego produktu przed ich spożyciem.

Jeżeli zakupiłeś już Pakiet startowy bodykey, skontaktuj się z Przedsiębiorcą Amway, który umożliwi Ci zwrot pakietu startowego lub potwierdź, że posiadasz zgodę lekarza na udział w programie.

Test genetyczny

Badania naukowe (Robitaille, 2003) pokazują, że Twoje DNA zawiera informacje o tym, w jaki sposób Twój organizm reaguje na różne rodzaje żywności i aktywności fizycznej. Test genetyczny stanowi integralną część programu
bodykey by NUTRILITE. W ramach testu przebadany zostanie Twój osobisty kod genetyczny, który ułatwi nam opracowanie planu utraty wagi dającego Ci szanse na odniesienie sukcesu. W pudełku z Testem genetycznym znajdziesz prostą instrukcję, która pokazuje, w jaki sposób pobrać próbkę DNA i przesłać ją do współpracującego z nami laboratorium. Pudełko jest już zaadresowane.

Opracuj swój plan

Zrozumienie Twoich osobistych preferencji, nawyków i postaw pozwoli nam z bliska przyjrzeć się Twojemu stylowi życia. Pytania zawarte w zakładce Opracuj swój plan zostały opracowane przez grupę wykwalifikowanych ekspertów, w tym specjalistów ds. żywienia i ćwiczeń fizycznych, a jego celem jest poznanie Cię. Informacje na temat Twojego trybu życia przekaż nam za pomocą formularza online. Kiedy tylko je otrzymamy, grupa wykwalifikowanych ekspertów opracuje plan, który dopasowany będzie do Twoich konkretnych potrzeb i upodobań. Zawierać będzie Twoje ulubione posiłki i ćwiczenia fizyczne. Im bardziej Twój plan dopasowany będzie do Twojego sposobu życia, tym łatwiej będzie Ci go wdrożyć do codziennego życia. Program, którego przestrzeganie nie sprawia kłopotów, zwiększy skuteczność i szanse na sukces.

Połączenie Twoich predyspozycji genetycznych i preferencji

Po zakończeniu analizy przez laboratorium, eksperci zestawią wyniki Twojego Testu genetycznego z odpowiedziami udzielonymi w zakładce Opracuj swój plan. Stanowić to będzie punkt wyjścia do opracowania odpowiedniego dla Ciebie, indywidualnego Planu diety i treningu. Plan ten zostanie dokładnie dopasowany do sposobu, w jaki pracuje Twój organizm, oraz do Twoich osobistych upodobań, co sprawi, że z łatwością będziesz mógł go wdrożyć do codziennego życia.

Eksperci związani z programem

Program bodykey by NUTRILITE™ został opracowany przez grupę ekspertów reprezentujących różne dziedziny nauki.

W zespole znaleźli się specjaliści ds. żywienia, naukowcy związani ze sportem oraz psycholodzy behawioralni. Eksperci Ci posiadają szerokie doświadczenie w różnych dziedzinach, m.in.:

  • doradztwo żywieniowe,
  • nauczanie i badania dot. różnorakiego wsparcia procesu odchudzania np. z psychologicznego punktu widzenia,
  • consulting,
  • programy szkoleniowe dotyczące, przykładowo, rehabilitacji układu krążeniowego,
  • progresywna relaksacja mięśni i zarządzanie stresem,
  • i inne.

Czynniki mające wpływ na sukces:
Już od ponad 13 lat współpracujący z nami eksperci łączą kwestie naukowe oraz wiedzę z zakresu technologii z dogłębnym zrozumieniem i empatią.

Eksperci opracowali nie tylko program bodykey by NUTRILITE, ale prowadzą również profesjonalne szkolenia dla wiodących światowych firm farmaceutycznych i ubezpieczeniowych, producentów żywności i sieci supermarketów, pomagając ludziom wieść posiadające nową, lepszą wartość życie.

Bibliografia

Robitaille. (2003). The PPAR-gamma P12A polymorphism modulates the relationship between dietary fat intake and components of the metabolic sydrome: results from the Quebec Family Study. Clin Genet, 109-116. Powrót do referencji