Zaloguj się
Nasze produkty

Nasze produkty

profil żywieniowy diety

Produkty bodykey™ zostały opracowane z myślą o programie bodykey i stanowią jego integralną część. Wysokiej jakości gotowe dania i napoje, herbata oraz suplementy doskonale uzupełnia plan, zapewniając wygodę, przyjemność i dobre samopoczucie. Produkty zostały opracowane zgodnie z rygorystycznymi zaleceniami Instytutu Zdrowia Nutrilite, więc możesz być pewien, że zawierają wyłącznie substancje słodzące zaaprobowane przez IZN i nie zawierają sztucznych barwników itd.

bodykey™ Dania gotowe i zastępujące posiłek

Koktajle   

Aby otrzymać pyszny, szybki posiłek o dowolnej porze dnia, do koktajlu waniliowego lub czekoladowego dodaj odtłuszczone mleko i wymieszaj, używając shakera bodykey.

W celu uzyskania większej ilości informacji o koktajlach bodykey i ich składnikach odwiedź stronę www.amway.pl.

Batoniki   

bodykey by NUTRILITE Batony zastępujące posiłeka to prosty i skuteczny sposób pozwalający zastąpić 1-2 posiłki dziennie, osiągnąć wymarzoną wagę i prowadzić zdrowy styl życia. Batony dostępne są w dwóch wersjach smakowych: tropikalnych owoców oraz ciemnej czekolady. Batony posiadają zrównoważony odżywczo skład. Oznacza to, że program bodykey możesz osłodzić sobie wspaniałym smakiem niezależnie od tego, co przyniesie Ci dzień. Batony z powodzeniem uzupełniają wszystkie typy diety w ramach programu bodykey by NUTRILITE. Zawierają naturalne składniki, witaminy oraz minerały. Batony - zdrowy sposób na osiągnięcie optymalnej wagi.

W celu uzyskania większej ilości informacji o batonikach bodykey i ich składnikach odwiedź stronę www.amway.pl.

Herbata

Jednym z najczęściej pomijanych czynników wspomagających zdrową utratę wagi jest odpowiednie nawodnienie organizmu. Herbata ziołowa bodykey posiada wyjątkowy skład, zawiera m.in. trawę cytrynową, zieloną herbatę i liść pokrzywy. Pijąc herbatę bodykey zapewniamy odpowiedni poziom płynów w organizmie, a dodatkowo dostarczamy naszemu ciału fitoskładniki i przeciwutleniacze, które wspomagają proces utraty zbędnych kilogramów.

Zalecane produkty dodatkowe

Appetite Controller marki Nutrilite

Appetite Controller marki Nutrilite może pomóc Ci w przejęciu kontroli nad swoją wagą. Po spożyciu, preparat Appetite Controller przyciąga wodę, a następnie zamienia się w substancję o konsystencji żelu, która częściowo wypełnia żołądek. Preparat zapewnia uczucie sytości i pozwala kontrolować wielkość porcji posiłków. Tajemnica działania produktu leży w naturalnym składniku — glukomannanie —naturalnym błonniku dietetycznym pozyskiwanym z korzenia rośliny o nazwie konjac. Appetite Controller to świetne dopełnienie większości diet. Zalecany każdemu, kto stosuje program bodykey by NUTRILITE™.

W zależności od profilu Twojej diety, możesz stosować go z Preparatem redukującym tłuszcz lub Naturalnym blokerem węglowodanów.

Sugerowane suplementy diety NUTRILITE™

Marka NUTRILITE™ oferuje kompletną gamę suplementów diety i innych produktów żywieniowych, które powstały z myślą o poprawie samopoczucia i uzupełnieniu niedoborów składników odżywczych osób z różnych grup wiekowych. Wszystkie produkty NUTRILITE powstają z wysokiej jakości koncentratów, które pozyskiwane są z roślin uprawianych za pomocą zrównoważonych metod upraw. Aby składniki zawarte w preparatach NUTRILITE posiadały jak największą skuteczność, zostały poddane badaniom naukowym prowadzonym przez Instytut Zdrowia Nutrilite.

Jeżeli nie spożywasz regularnych i zbilansowanych posiłków, zalecamy, abyś do swojej diety włączył suplement multiwitaminowy lub inny preparat dostarczający najważniejszych składników odżywczych, który uzupełni ich niedobór.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat produktów NUTRILITE lub złożyć zamówienie, odwiedź stronę Amway Online.